NIDA.pl
niedziela, 20.01.2019
english version
RAJSKI OGRÓD
Karta rabatowa
Wiedza kluczem do sukcesu
PARTNERZY I SPONSORZY
pafw
FWW
Garncarska Wioska
ban spółdzielczy
Akademia
WMARR
Batory
ASHOKA
NFL
Ośrodek Rozwoju Edukacji
Instytut
Europejski Fundusz Rozwoju Wsi Polskiej
WFOs
LGD
PUP Nidzica
Jesteś tutaj: / Aktualności
Aktualności
NIDZICKA KARTA RABATOWA


Organizatorami programu są: Nidzicki Fundusz Lokalny, Konwencja Przedsiębiorców Pracodawców, Nidzicka Fundacja Rozwoju NIDA.

Naszym założeniem jest wprowadzenie strategii ”win-win-win”, czyli wygrany (biznes) – wygrany(klient) – wygrany (program społeczny – fundusz stypendialny).  

Program jest elementem kampanii społecznego zaangażowania biznesu realizowanej we współpracy Konwencji Przedsiębiorców Pracodawców, Powiatowego Urzędu Pracy, Nidzickiej Fundacji Rozwoju NIDA i Nidzickiego Funduszu Lokalnego pt. BIZNES W NIDZICY – BIZNES DLA NIDZICY.

Chcemy poprzez ten program osiągnąć kilka celów:

- zwiększenie obrotów i przychodów  firm nidzickich,

- wprowadzenie zachęty dla klientów do kupowania w nidzickich firmach towarów i usług,

- zwiększenie środków na programy stypendialne Nidzickiego Funduszu Lokalnego.

 

Jest to pierwszy taki program w naszym regionie. Korzystaliśmy z doświadczeń z miast  innych krajów oraz inicjatyw polskich , takich jak w Tomaszowie Lubelskim. Do programu, zgodnie z regulaminem mogą przystąpić firmy zarejestrowane w powiecie nidzickim. Mogą to być firmy handlowe, usługowe i produkcyjne. Firmy samodzielnie określają jakiej wysokości procentowej rabatów będą udzielać podczas zakupów oraz jakich towarów i usług będą dotyczyły te rabaty.

 

HARMONOGRAM DZIAŁAŃ:

 

1. Do 28  lutego 2011 r. do godz. 16.00 zbierane będą w siedzibach Nidzickiego Funduszu Lokalnego oraz Nidzickiej Fundacji Rozwoju NIDA deklaracje firm.

2. Od 1 marca sprzedawane będą NIDZICKIE KARTY RABATOWE, w cenie 10 zł za kartę na rok. Karty sprzedawane będą w biurach Funduszu, Fundacji oraz w punktach handlowych firm, które przystąpią do programu. Wykaz tych punktów i firm zamieścimy w Gazecie Nidzickiej.

3.Od 5 marca, po zebraniu minimum 20 ofert, rozpocznie się realizacja programu. Wszystkie punkty udzielające rabatów w ramach projektu będą oznakowane poprzez umieszczenie przy wejściu awersu karty rabatowej. Punkty te będą także prezentowane w lokalnej prasie, w TV VECTRA, będą drukowane również ulotki informacyjne.

 

Deklaracje przystąpienia firm do programu są dostępne w:

Nidzickim Funduszu Lokalnym, ul. Żeromskiego 10, od poniedziałku do piątku w godz. 9.00-16.00,

Nidzickiej Fundacji Rozwoju NIDA, ul. Rzemieślnicza 3, od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-16.00.

Deklaracje oraz regulamin NIDZICKIEJ KARTY RABATOWEJ są także do pobrania na stronach: www.nida.pl, www.funduszlokalny.nidzica.pl, w zakładkach NIDZICKA KARTA RABATOWA.

Dodatkowe informacje: 606 953 089.

Zapraszamy do współpracy.

Zachęcamy do przekazywania 1 % podatku na rzecz programu stypendialnego NIDZICKIEGO FUNDUSZU LOKALNEGO, KRS: 00000 47959.

 

Regulamin dostępny tutaj.

pełna lista aktualności
ASHOKA
  
RSWI
  
KSFP
  
PARP
  
2006 - 2019 © Nidzicka Fundacja Rozwoju "NIDA"; wszelkie prawa zastrzeżone CMS by WEB interface