NIDA.pl
niedziela, 20.01.2019
english version
RAJSKI OGRÓD
Karta rabatowa
Wiedza kluczem do sukcesu
PARTNERZY I SPONSORZY
pafw
FWW
Garncarska Wioska
ban spółdzielczy
Akademia
WMARR
Batory
ASHOKA
NFL
Ośrodek Rozwoju Edukacji
Instytut
Europejski Fundusz Rozwoju Wsi Polskiej
WFOs
LGD
PUP Nidzica
Jesteś tutaj: / Aktualności
Aktualności
KATALOG OFERT PRODUKTÓW I USŁUG PRZEDSIĘBIORSTW SPOŁECZNYCH Z WARMII I MAZUR


Nidzicka Fundacja Rozwoju NIDA, pełniąca funkcję Ośrodka Wspierania Ekonomii Społecznej na terenie powiatów: nidzickiego, szczycieńskiego, działdowskiego i nowomiejskiego, przedstawia pierwszy Katalog Ofert produktów i usług przedsiębiorstw społecznych z regionu Warmii i Mazur.

Katalog zawiera opis 60 produktów i usług: upominki, gadgety, pamiątki regionalne, produkty dla domu i ogrodu, oferty produktów i usług dla biznesu,  przeprowadzenie warsztatów, realizację usług turystycznych, organizację i obsługę szkoleń i wizyt studyjnych. Uzupełnieniem ofert komercyjnych są propozycje współpracy z organizacjami pozarządowymi w zakresie społecznego zaangażowania biznesu oraz wolontariatu pracowniczego.

Katalog ofert produktów i usług corocznie będzie  aktualizowany. Serdecznie zapraszamy zainteresowane przedsiębiorstwa społeczne: spółdzielnie socjalne, stowarzyszenia i fundacje, zakłady aktywności zawodowej, spółki o statusie non for profit z terenu województwa warmińsko-mazurskiego, do zgłaszania ofert, celem wydania katalogu, który ukaże się w połowie 2013 roku.

Zapraszamy do zapoznania się z Katalogiem.

 

Pobierz:

Katalog Ofert produktów i usług przedsiębiorstw społecznych z Warmii i Mazur

 

 

pełna lista aktualności
ASHOKA
  
RSWI
  
KSFP
  
PARP
  
2006 - 2019 © Nidzicka Fundacja Rozwoju "NIDA"; wszelkie prawa zastrzeżone CMS by WEB interface