NIDA.pl
niedziela, 20.01.2019
english version
RAJSKI OGRÓD
Karta rabatowa
Wiedza kluczem do sukcesu
PARTNERZY I SPONSORZY
pafw
FWW
Garncarska Wioska
ban spółdzielczy
Akademia
WMARR
Batory
ASHOKA
NFL
Ośrodek Rozwoju Edukacji
Instytut
Europejski Fundusz Rozwoju Wsi Polskiej
WFOs
LGD
PUP Nidzica
Jesteś tutaj: / Aktualności
Aktualności
"Dobre praktyki w zakresie aktywizacji grup zagrożonych wykluczeniem społecznym ze szczególnym uwzględnieniem inicjatywy EQUAL"
Szkolenie pt. "Dobre praktyki w zakresie aktywizacji grup zagrożonych wykluczeniem społecznym ze szczególnym uwzględnieniem inicjatywy EQUAL" w Hotelu Anders w Starych Jabłonkach.

 

Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej i Nidzicka Fundacja Rozwoju NIDA serdecznie zapraszają na szkolenie nt. Dobre praktyki w zakresie aktywizacji grup zagrożonych wykluczeniem społecznym ze szczególnym uwzględnieniem inicjatywy EQUAL”. Szkolenie adresowane jest do pracowników ośrodków pomocy społecznej , powiatowych centrów pomocy rodzinie, Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej oraz innych instytucji pomocy i integracji społecznej z terenu województwa warmińsko-mazurskiego.

 

Szkolenie odbędzie się w Hotelu ANDERS w Starych Jabłonkach k/Ostródy w następujących terminach:

- 8-9 czerwca 2009r.

- 15-16 czerwca 2009r.

- 18-19 czerwca 2009r.

W miesiącach wrzesień – październik planujemy jeszcze 4 szkolenia na w/w temat, o których poinformujemy Państwa w późniejszym terminie.

Do udziału w szkoleniu zapraszamy jednego pracownika z każdej instytucji. Szkolenie jest bezpłatne (nocleg i wyzywienie).  Koszty dojazdu na trasie miejsce zamieszkania – Olsztyn lub miejsce zamieszkania – Stare Jabłonki pokrywają Państwo we własnym zakresie.

 Zapewniamy bezpłatny  transport z Dworca PKS w Olsztynie do hotelu Anders w Starych Jabłonkach i z powrotem. Informacje o hotelu Anders dostępne na stronie www.hotelanders.com.pl

Informuję, iż w przypadku rezygnacji ze szkolenia jesteście Państwo zobowiązani w terminie 2 dni roboczych przed datą rozpoczęcia szkolenia swojej grupy poinformować (drogą pocztową, telefoniczną bądź za pomocą poczty elektronicznej)  Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej
w Olsztynie i firmę szkoleniową o swojej nieobecności na szkoleniu. Wymagane jest pisemne usprawiedliwienie.

Jeśli bez ważnej losowej przyczyny zrezygnujecie Państwo z zajęć bez poinformowania w/w jednostek zostaniecie Państwo wyłączeni z możliwości udziału w szkoleniach organizowanych przez Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w roku bieżącym oraz w  2010 roku. 

 

Zgłoszenia przyjmujemy na nr fax 0-89 625 36 51 lub e-mail: m.peplowska@nida.pl.">12px">m.peplowska@nida.pl. Formularz zgłoszeniowy uczestnictwa oraz program szkolenia do pobrania na stronie www.nida.pl.

Szczegółowych informacji udziela:

Magdalena Pepłowska – NFR „NIDA”,   

 tel. 0-89 625 36 51 wew. 5.

 tel. kom. 604 643 037

 

 

Serdecznie zapraszamy

 

 

                    Magdalena  Pepłowska

          KOORDYNATOR PROGRAMÓW SZKOLENIOWYCH

 

 

 

 

 

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

 

PROGRAM SZKOLENIA

 

LISTA OSÓB ZAKWALIFIKOWANYCH NA SZKOLENIE W TERMINIE 8-9 CZERWCA 2009R.

pełna lista aktualności
ASHOKA
  
RSWI
  
KSFP
  
PARP
  
2006 - 2019 © Nidzicka Fundacja Rozwoju "NIDA"; wszelkie prawa zastrzeżone CMS by WEB interface