NIDA.pl
niedziela, 20.01.2019
english version
RAJSKI OGRÓD
Karta rabatowa
Wiedza kluczem do sukcesu
PARTNERZY I SPONSORZY
pafw
FWW
Garncarska Wioska
ban spółdzielczy
Akademia
WMARR
Batory
ASHOKA
NFL
Ośrodek Rozwoju Edukacji
Instytut
Europejski Fundusz Rozwoju Wsi Polskiej
WFOs
LGD
PUP Nidzica
Jesteś tutaj: / Aktualności
Aktualności
Informacje dla Uczestników Spotkania w Marózie


W związku z zakwalifikowaniem się Państwa na Spotkanie w Marózie 20-22 maja 2010r.  uprzejmie informujemy i

DNIA 20 MAJA  - PIERWSZEGO DNIA SPOTKANIA - OBIAD BĘDZIE WYDAWANY OD GODZINY 12.OO DO 13.45 W OŚRODKU WDW WARMIA W MARÓZIE.  DO TEJ GODZINY  NALEŻY DOJECHAĆ DO MARÓZA I ZGŁOSIĆ SIĘ DO RECEPCJI OŚRODKA DO KTÓREGO ZOSTALI PAŃSTWO PRZYDZIELENI W CELU ZAKWATEROWANIA SIĘ. SPOTKANIE ROZPOCZNIE SIĘ O GODZINIE 14.00

1. Jeżeli ktoś z Państwa chce zrezygnować z udziału w Spotkaniu, należy wysłać maila i zawiadomić telefonicznie organizatorów do 11.05.2010 r. W przypadku nie zgłoszenia rezygnacji i nie stawienia się na Spotkanie zostaną Państwo obciążeni kosztami Spotkania.

2. Jeżeli ktoś z Państwa nie może przyjechać, jest możliwość zgłoszenia na to miejsce innej osoby z tej samej organizacji prosimy o maila (podanie danych osobowych osoby rezygnującej oraz proponowanej osoby) do dnia 14.05.2010

3. Jedną z atrakcji Spotkania będzie konkurs pt. „Bajkolandia”, który polegał będzie na opowiedzeniu krótkiej bajki. Bliższe informacje wkrótce.

4. Informujemy także, iż będą Państwo zakwaterowani w dwóch ośrodkach:

w WDW Warmia - http://www.wdwwarmia.com.pl/baza.html oraz w Szkolnym Ośrodku Wypoczynkowym   SYRENKA  - http://www.syrenka.olsztynek.com.pl/kontakt.html. Pokoje w pawilonach oraz domkach są 2,3 i 4 osobowe. Fundacja NIDA nie zajmuje się przydzielaniem osób do pokoi, ponieważ to ośrodki będą kwaterowały uczestników  według kolejności zgłaszania się do recepcji. Fundacja NIDA będzie dokonywała podziału jedynie na dwa w/w ośrodki. Informacje o zakwaterowaniu zamieszczone zostaną na stronie internetowej Nidzickiej Fundacji Rozwoju NIDA www.nida.pl , a także zostaną wysłane bezpośrednio do każdego uczestnika.

5. Bardzo prosimy o regularne odwiedzanie strony Fundacji NIDA, w celu uzyskania szczegółowych informacji dotyczących Spotkania, m.in. program Spotkania oraz godziny odjazdów autokarów ze stacji PKP Waplewo do Ośrodka WDW Warmia w Marózie.

6. Koszty podróży pokrywają Państwo we własnym zakresie. Zapewniamy jedynie dojazd z Dworca PKP Waplewo do WDW Warmia w Marózie.

7. Zajęcia będą odbywały się zarówno w Ośrodku WDW Warmia i jak i w Ośrodku Syrenka. 8. Obiady i kolacje (ogniska) oraz przerwy kawowe będą miały miejsce w Ośrodku WDW Warmia, śniadanie natomiast w miejscu zakwaterowania.

9. Informujemy również, że zostaną Państwo podzieleni na tzw. grupy kalendarzowe. Podczas Spotkania każda z grup będzie miała za zadanie przedstawienie określonej bajki. Efektem przygotowań będzie zdjęcie, które następnie zostanie zamieszczone w kalendarzu na rok 2011.

pełna lista aktualności
ASHOKA
  
RSWI
  
KSFP
  
PARP
  
2006 - 2019 © Nidzicka Fundacja Rozwoju "NIDA"; wszelkie prawa zastrzeżone CMS by WEB interface