NIDA.pl
niedziela, 20.01.2019
english version
RAJSKI OGRÓD
Karta rabatowa
Wiedza kluczem do sukcesu
PARTNERZY I SPONSORZY
pafw
FWW
Garncarska Wioska
ban spółdzielczy
Akademia
WMARR
Batory
ASHOKA
NFL
Ośrodek Rozwoju Edukacji
Instytut
Europejski Fundusz Rozwoju Wsi Polskiej
WFOs
LGD
PUP Nidzica
Jesteś tutaj: / Aktualności
Aktualności
Gdzie po informacje o funduszach wsparcia UE w regionie warmińsko-mazurskim?
Gdzie po informacje o funduszach wsparcia UE w regionie warmińsko-mazurskim?

Gdzie po informacje o funduszach wsparcia UE w regionie warmińsko-mazurskim?

W regionie warmińsko-mazurskim w chwili obecnej działają trzy główne sieci, których jednym z podstawowych zadań jest udzielanie informacji i promocja funduszy wsparcia UE. Usługi informacyjne świadczone przez poszczególne sieci są bezpłatne jednakże muszą być przez konsultantów ewidencjonowane, co wiąże się zazwyczaj z koniecznością podania przez osoby korzystające z usług określonych danych osobowych lub danych związanych z prowadzoną przez siebie działalnością gospodarczą. Usługi informacyjne świadczone są m. in. w formie bezpośredniej, telefonicznej oraz w drodze elektronicznej.

PUNKTY INFORMACYJNE FUNDUSZY EUROPESJKICH (PI FE) to przede wszystkim ogólna informacja o wszystkich Programach Operacyjnych praktycznie dla każdego zainteresowanego, tj. przedsiębiorcy, osoby zamierzającej rozpocząć działalność gospodarczą, rolnika, ucznia, studenta, pracownika, etc.

PUNKTY KONSULTACYJNE KKAJOWEGO SYSTEMU USŁUG (PK KSU) to przede wszystkim szczegółowa informacja dla przedsiębiorców i osób zamierzających rozpocząć działalność gospodarczą z zakresu funduszy wsparcia UE oraz rządu polskiego oraz informacja na temat zasad prowadzenia działalności gospodarczej;

PUNKTY KONTAKTOWE REGIONALNEGO SYSTEMU WSPIERANIA INNOWACJI (PK RSWI) to przede wszystkim informacja dla przedsiębiorców na temat funduszy wsparcia UE oraz rządu polskiego na przedsięwzięcia innowacyjne.

 

Wykaz PK w regionie warmińsko-mazurskim

 

Zapraszamy!

pełna lista aktualności
ASHOKA
  
RSWI
  
KSFP
  
PARP
  
2006 - 2019 © Nidzicka Fundacja Rozwoju "NIDA"; wszelkie prawa zastrzeżone CMS by WEB interface